Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Biegli tropem wilczym
poniedziałek, 04 marca 2019 19:56

Reprezentanci naszej szkoły bardzo dobrze spisali się w VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzom Wyklętym, który odbył się 3 marca 2019 w Wieluniu. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Ania Lipieta, na drugim miejscu uplasowała się Klaudia Piśniak, a na trzecim Julia Pietrzak (każda z nich na co dzień trenuje kolarstwo w MLKS Wieluń, o czym więcej napiszemy niebawem). W grupie chłopców drugą lokatę wywalczył Antek Dybka.

trop wilczy 450

Na starcie tej dorocznej imprezy biegowej stanęło około 400 zawodników i zawodniczek. Wszyscy do pokonania mieli dystans 1963 metrów (odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek). Zawody zorganizowano w lasku miejskim przy wieluńskim stadionie.