Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Pod siatką na długiej przerwie
poniedziałek, 09 grudnia 2013 20:30

W naszym Gimnazjum nie ma czasu na nudę. Od kilku dni na długich przerwach uczniowie grają w siatkówkę. Jest to świetna zabawa dla wszystkich, a jednocześnie rywalizacja, w której można zaprezentować swoje siatkarskie umiejętności. Przewidujemy, że rozgrywki potrwają do przerwy świątecznej.

Bierze w nich udział sześć zespołów o wyrównanych składach. Są to drużyny mieszane- chłopcy i dziewczęta, jak i uczniowie z różnych klas w jednej ekipie. Jak na razie prowadzą ,,Chłopaki do wzięcia”, którzy nie przegrali jeszcze żadnego seta. Tuż za nimi ,,Szalone promile” i ,, Ziomki z biedronki”. Następne lokaty zajmują: drużyna dziewczyn z klas III,  ,,Dziewczyny z drużyny” oraz ,,Atomówki”. Wszystkie zespoły rozegrały dopiero po dwa mecze, więc emocji będzie jeszcze co niemiara.
W czasie, kiedy trwają zacięte boje sala pęka w szwach, bo kibice z całej szkoły zbierają się i gorąco dopingują swoich faworytów. Korytarze wieją pustkami, a naszym nauczycielom to odpowiada, bo choć na moment ucichają hałasy.


Paulina Jaśko