Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Piknik strzelecki
czwartek, 17 października 2013 22:56

W dniu 2 października 2013 roku, na strzelnicy w Wójcinie odbył się „Piknik Strzelecki” dla uczniów Gimnazjum w Skomlinie. Imprezę tę zorganizowało Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Skomlińskiej wraz z Gimnazjum w Skomlinie. W imprezie wzięło udział 35 uczniów gimnazjum. Opiekę nad nimi sprawowali: Wioletta Musiał, Jarosław Preś, Leszek Sobczyk i Jarosław Tokarek.

Imprezę zorganizowano pod hasłami przeciw narkotykom. Każda klasa wykonała plakat o szkodliwym wpływie narkotyków na organizm człowieka. Plakaty umieszczono na terenie strzelnicy. Następnie zaczęły się strzelania, które sędziowali: Jerzy Śmiałek i Jerzy Pietrzak.
W pikniku uczestniczyli przedstawiciele SMZS: Anna Furman i Ewelina Ciężki, Urzędu Gminy w Skomlinie: Grzegorz Maras i Aneta Chadryś. Gimnazjum w Skomlinie Jarosław Preś, Wioletta Musiał, Leszek Sobczyk i Jarosław Tokarek, oraz LOK Skomlin Zbigniew Zaremba.

Wszyscy strzelali, a najlepsze wyniki osiągnęli: Patryk Sobczak z III b, Łukasz Światły z III a i Weronika Szczecina z I a. Oni otrzymali odpowiednio złoty, srebrny i brązowy medal. Wszyscy pozostali uczestnicy medale pamiątkowe za udział. Krótką notatkę i kilka zdjęć z „Pikniku strzeleckiego” przygotował Leszek Sobczyk.