Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Kolporter RSS

feed-image Nasze wiadomości

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Sport
Złoto i brąz padły łupem naszych przełajowców
czwartek, 08 października 2020 21:17

przelaje150Duży sukces naszych lekkoatletów podczas Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w sztafetowych biegach przełajowych. W imprezie, która miała miejsce dziś w Osjakowie obie nasze ekipy stanęły na „pudle”. Dziewczęta przywiozły z tych zawodów złote, a człopcy brązowe medale.

czytaj więcej
 
Odpowiedz sobie na to pytanie:
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski   
poniedziałek, 10 lutego 2020 15:29

czy to ty 4501

 
Zakończenie roku szkolnego 2019 - starsze klasy SP i Gimnazjum
wtorek, 25 czerwca 2019 05:03

 zakon gim 450

Nostalgicznie i... tanecznie - tak można określić zakończenie roku szkolnego dla najstarszych uczniów naszej szkoły. Był to szczególny moment dla trzecioklasistów i ósmoklasistów, którzy po raz ostatni spotkali się w swoim składzie i od tej chwili podążać będą już własnymi drogami. Uroczystość zakończył polonez w wykonaniu absolwentów (o którym napiszemy w odrębnym artykule). Dodajmy, że tegoroczne zakończenie miało wymiar historyczny, po 20 latach ostatecznie wygaszono gimnazjum. W tym czasie w murach skomlińskiej alma mater gimnazjalne wykształcenie odebrało blisko 800 uczniów. Zapraszamy do obejrzenia galerii:

oglądaj galerię
 
Drużyna szachowa Szkoły Podstawowej w Skomlinie na Mistrzostwach Polski
środa, 12 czerwca 2019 04:40

mp szachy450

W ubiegłym tygodniu reprezentacja szkoły w składzie: Michalina Matyjasek, Kamil Światek, Adam Słonina i Krzysztof Matys uczestniczyła w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Szachach Drużynowych. Podczas trzydniowego turnieju, który miał miejsce w Pokrzywnej (Góry Opawskie) nasi zawodnicy mieli okazję skonfrontować się z najlepszymi drużynami w kraju. Aby znaleźć się w tym gronie, trzeba było przejść przez gęste sito kwalifikacji – od powiatowych, przez rejonowe po wojewódzkie.

czytaj i oglądaj
 
Biegli tropem wilczym
poniedziałek, 04 marca 2019 19:56

trop wilczy 150Reprezentanci naszej szkoły bardzo dobrze spisali się w VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzom Wyklętym, który odbył się 3 marca 2019 w Wieluniu. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Ania Lipieta, na drugim miejscu uplasowała się Klaudia Piśniak, a na trzecim Julia Pietrzak (każda z nich na co dzień trenuje kolarstwo w MLKS Wieluń). W grupie chłopców drugą lokatę wywalczył Antek Dybka.

czytaj i oglądaj
 
Nasi szachiści powalczą o Mistrzostwo Polski
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski   
piątek, 21 grudnia 2018 13:13

szachisci 1

Szachowa drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skomlinie zajęła drugie miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który zorganizowano w Zgierzu. Na sukces zapracowali tutaj Michalina Matyjasek, Krzysztof Matys, Adam Słonina oraz Kamil Świątek. Przed utytułowanymi zawodnikami teraz kolejne wyzwanie, jakim jest uczestnictwo w finale krajowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>