Mistrzostwa Gimnazjum w Strzelectwie
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski
środa, 21 czerwca 2017 21:58

strzelby1

„Mistrzostwa Gimnazjum w strzelectwie sportowym" odbyły się w dniu 9 czerwca na strzelnicy w Skomlinie. W rywalizacji udział wzięło 14 uczniów gimnazjum. Mistrzem został Krystian Sobczak, za co otrzymał złoty medal oraz dyplom, wicemistrzem Barbara Musiał, która otrzymała srebrny medal i dyplom, II wicemistrzem Zuzanna Kapral, która otrzymała brązowy medal i dyplom. Pozostali otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.

strzelby2

Nagrody wręczył dyrektor gimnazjum Jarosław Preś oraz prezes LOK „Sokół” Skomlin Zbigniew Zaremba.

Organizatora - LOK „Sokół” Skomlin, reprezentowali Zbigniew Zaremba, Jerzy Pietrzak, Grzegorz Lipieta, Roman Franaszek i Marcin Kapral, którzy sędziowali zawody.
Organizatora - Gimnazjum w Skomlinie, reprezentowali Jarosław Preś i Leszek Sobczyk.

Uczniowie zainteresowani strzelectwem sportowym uczestniczą w programie antynarkotykowym „Narkotyki to śmierć”.

L. Sobczyk