Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Dzień Mamy i Taty
środa, 21 czerwca 2017 21:39

W piątek, 9 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na uroczystość zaproszeni zostali rodzice uczniów klas trzecich, którzy mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami, tańcami i grą na fletach i skrzypcach.

Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom prezenty- kwiaty i laurki. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek.
Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki rodzice włożyli w wychowanie swoich pociech.
Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki klas trzecich: Edyta Kapral, Ewelina Sobczak i Magdalena Szydło
Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy zespołu Szkół w Skomlinie składają również wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Magdalena Szydło

fot. Wioletta Musiał