Konkurs „Życie w Kasisi” rozstrzygnięty.
piątek, 09 czerwca 2017 05:03

Samorząd Uczniowski Gimnazjum sporo się natrudził, by policzyć wszystkie głosy oddane na prace biorące udział w konkursie plastycznym pt.:„Życie w Kasisi”. Wyniki przedstawiają się następująco:

w kategorii klas I-III:

pierwsze miejsce – Nikola Bryja z klasy II b

drugie miejsce – Patryk Wołoszyn z klasy II a

trzecie miejsce – Anna Osadnik z klasy II a

Spośród prac uczniów klas IV – VI:

pierwsze miejsce – Martyna Syguła z klasy V a

drugie miejsce – Bartek Urbanek z kalsy V b

trzecie miejsce – Kinga Pilarska z klasy V b

Tak zdecydowali uczniowie naszej szkoły.

Na pierwszym etapie konkursu zatrzymały się losy pracy wykonanej przez Agatę Idasiak z klasy III B. Komisja doceniła, że uczennica jako jedyna z gimnazjalistów wzięła udział w konkursie. Praca jest niezwykła też ze względu na estetykę i psychologiczny aspekt jaki przedstawia. Dlatego postanowiła przyznać uczennicy nagrodę i pierwsze miejsce w kategorii klas gimnazjalnych.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody.

K. Orłowska