Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Smerfne otrzęsiny
niedziela, 08 grudnia 2013 20:20

8 listopada odbyły się tegoroczne otrzęsiny klas I Gimnazjum w Skomlinie. Na szczęście obyło się bez ofiar. Impreza była udana, mimo delikatnego znudzenia widzów podczas ostatnich konkurencji. Tematyką było wszystko to, co związane jest ze Smerfami.

Otrzęsiny odbyły się na zasadzie rywalizacji pomiędzy klasami. Wygrała klasa IA. Najciekawszą i chyba najśmieszniejszą konkurencją był „tor przeszkód”. Należało przecisnąć się pod ławką, przeskoczyć skrzynię, skakać na skakance i wejść na drabinkę, gdzie wisiał kot Klakier. Mistrzem tej konkurencji został pewien uczeń, który... przeskoczył ławkę (przecisnąć się nie mógł), potknął się o skrzynię, pomęczył się chwilę na skakance i wreszcie wlazł na drabinkę. Innymi konkurencjami były m.in. układanie piramidek z plastykowych kubków, rzucanie piłeczką tenisową do kosza, karmienie kisielem (fama głosi, że był on trzydniowy i odgrzany w mikrofalówce) oraz ubieranie Smerfetki, które polegało na ubraniu się w jak najdziwniejsze rekwizyty (oczywiście uczestnicy najlepsze rzeczy zostawili nietknięte).

Na koniec pierwszoklasiści otrzymali  pisemne potwierdzenia tego, że oto właśnie zostali prawdziwymi uczniami naszego Gimnazjum.

Julia Michalik

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>